S-Cupen 2019
    Lördag 3/2 kl. 12.30
   
    Tomas Wikström, Sunnerbo BK   Söndag 10/2 kl. 10.00
  Jesper Henriksen, Markaryds BK  
       
     
    Tomas Wikström, Sunnerbo BK  
  Ulf Jönsson, Team Ystad  
      Lördag 9/2 kl. 14.00    
         
    Ulf Jönsson, Team Ystad     Söndag 10/2 kl. 12.30
  Börje Hultgren, Team Värnamo  
       
     
    Ulf Jönsson, Team Ystad  
  Sven-Olof Johansson, Getinge BK  
         
         
    Ida Östling, BK Hallandia      
  Annelie Svensson, BK Regnbågen      
           
         
    Ida Östling, BK Hallandia    
  Sven-Olof Johansson, Getinge BK  
           
          Söndag 10/2 kl. 13.30
    Peter Johansson, Sunnerbo BK    
  Sven-Olof Johansson, Getinge BK  
       
     
    Sven-Olof Johansson, Getinge BK  
  Mathias Thorén, BK Turbo  
         
         
    Lea Virta, BK Linnéa      
Lördag 9/2 kl. 09.00   Tommy Nord, Team Värnamo      
  Lena Pettersson, BK Linnéa        
  Tommy Nord, Team Värnamo      
    Lea Virta, BK Linnéa      
  Mathias Thorén, BK Turbo      
  Mathias Thorén, BK Turbo          
  Peter Ericson, Team Värnamo          
    Mathias Thorén, BK Turbo        
  Catrin Sjödal, BK Regnbågen      
  Matthias Axelsson, Gislaveds BK        
  Catrin Sjödal, BK Regnbågen      
    Mathias Thorén, BK Turbo    
  Jonas Lindström, Gislaveds BK  
  Tomas Eckerud, Team Linköping   Lördag 9/2 kl.15.00    
  Daniel Olin, Team Värnamo      
    Tomas Eckerud, Team Linköping      
    Henrik Jacobsen, Team Pergamon       Söndag 10/2 kl. 14.30
  Henrik Jacobsen, Team Pergamon        
  Stefan Ekström, Sunnerbo BK      
    Tomas Eckerud, Team Linköping    
  Jonas Lindström, Gislaveds BK  
Jonas Lindström, Gislaveds BK      
  Markus Blomgren, Sunnerbo BK      
    Jonas Lindström, Gislaveds BK    
Lördag 9/2 kl. 10.00   Carl Ekström, Sunnerbo BK  
  Felicia Björnkvist, Markaryds BK    
  Carl Ekström, Sunnerbo BK  
    Sven-Olof Johansson, Getinge BK
  Ida Håkansson, Team X-Calibur
  Pierre Emilsson, Gislaved BK    
  Jan Ingvarsson, Team Värnamo    
    Pierre Emilsson, Gislaveds BK   Söndag 10/2 kl. 11.00  
  Simon Johansson, Sunnerbo BK    
  Anders Gustafsson, Hebergs BS      
  Simon Johansson, Sunnerbo BK    
    Simon Johansson, Sunnerbo BK      
  Jonatan Danielsson, Team Värnamo    
  Camilla Oscarsson, BK Linnéa        
  Jonatan Danielsson, Team Värnamo        
    Jonatan Danielsson, Team Värnamo      
  Lars Brissman, Nyhema BK    
  Lars Brissman, BK Nyhem      
  Kent Danielsson, Sunnerbo BK    
    Jonatan Danielsson, Team Värnamo    
  Andreas Johansson, Team Värnamo    
  Samuel Östling, Halmia BS        
  Daniel Fransson, Team Värnamo        
    Daniel Fransson, Team Värnamo         
Lördag 9/2 kl. 11.30   Robert Andersson Gislaved BK        
  Tommy Petersson, Sunnerbo BK          
  Robert Andersson, Gislaveds BK        
    Daniel Fransson, Team Värnamo       
  Andreas Johansson, Team Värnamo    
  Benny Ahnberg, Gislaveds BK   Lördag 9/2 kl. 16.30      
  Sören Carlsson, Team Värnamo        
    Sören Carlsson Team Värnamo      
  Andreas Johansson, Team Värnamo    
  Andreas Johansson, Team Värnamo      
  Margaretha Carlsson, BK Linnéa    
    Andreas Johansson, Värnamo  
  Ida Håkansson, Team X-Calibur
  Jerker Bergfeldt, Gislaveds BK    
  Karin Sjögren, Team Värnamo    
    Jerker Bergfeldt Gislaved BK    
  Simon Norrman Team Värnamo    
  Eero Virta, Gislaveds BK      
  Simon Norrman, Team Värnamo    
      Simon Norrman, Team Värnamo    
  Patrik Murling, Sunnerbo BK    
  Lars Jönsson, Sunnerbo BK        
  Toni Svensson, BK Turbo        
    Toni Svensson BK Turbo      
Lördag 9/2 kl. 12.30   Patrik Murling, Sunnerbo BK    
  Thomas Nilsson, Team Linköping      
  Patrik Murling, Sunnerbo BK    
    Patrik Murling, Sunnerbo BK  
  Ida Håkansson, Team X-Calibur
Sören Fransson, Team Värnamo    
Martin Andersson, BKF Falkenberg    
    Martin Andersson, BKF Falkenberg    
  Pasi Granlund, Team Värnamo    
Jesper Jacobsen, Team Pergamon      
Pasi Granlund, Team Värnamo    
    Pasi Granlund, Team Värnamo  
  Ida Håkansson, Team X-Calibur
Mats Wellermark, Team Värnamo    
Ida Håkansson, Team X-Calibur    
    Ida Håkansson, Team X-Calibur  
    Joachim Nilsson, Sunnerbo BK
  Mikael Olsson, BKF Falkenberg  
    Joachim Nilsson, Sunnerbo BK